POLSKI system geolokalizacji - niskie opłaty abonamentoweZapraszamy Państwa do zapoznania się z cennikiem miesięcznych abonamentów za oferowany przez nas system geolokalizacji. Już od 9,70 zł miesięcznie zyskujecie Państwo dostęp do systemu, który zapewni gwarancję stabilnej pracy, niezawodności i bezpieczeństwa danych.

Cennik abonamentów


[ Kliknij, by wyświetlić cennik ]

Cennik abonamentów

[ Kliknij, by wyświetlić cennik ]Dlaczego warto wybrać system oparty o abonament a nie jeden z teoretycznie "darmowych"? Oto najważniejsze informacje:

- Oferujemy Państwu system stworzony w całości przez polski zespół informatyków w firmie, która istnieje na rynku od ponad 20 lat.

- Darmowe serwery są najczęściej zlokalizowane w Chinach i są darmowe tylko z nazwy - przecież ktoś ponosi ich koszt utrzymania. W związku z tym teoretycznie "darmowy" serwer pełen jest ograniczeń.

- W związku z tym, że nic nie płacisz za abonament, nie masz żadnej pewności, że system będzie działać choćby przez okres gwarancji. Co jeśli się okaże, że system po 3 miesiącach przestanie funkcjonować, Ty wydałeś pieniądze na sprzęt i musisz kupić nowy, bo stary - mimo, że teoretycznie działa - nie spełnia swoich podstawowych funkcji?

- Nielegalne licencje - wszyscy dostawcy systemów bezabonamentowych korzystają z bezpłatnych licencji na mapy, ale czy na pewno są one bezpłatne? Licencje bezpłatne są przeznaczone do użytku prywatnego, a chińscy dostawcy korzystają z nich do celów biznesowych, podpinając pod jeden klucz tysiące urządzeń. Co to oznacza? Że po kilku tygodniach system zostanie obłożony karą, Ty nie będziesz mógł korzystać z map a Twój dostawca zacznie korzystać z innego, darmowego klucza tylko, że on nie zadziała na Twoim urządzeniu...

- Wolne serwery - chińskie rozwiązania - ze względu na obniżenie kosztów - oparte są o najprostsze i najsłabsze rozwiązania. Co to oznacza w praktyce? Dużo ograniczeń w funkcjonowaniu aplikacji, długo ładująca się strona, brak dostępu do danych, gdy z systemu korzysta wielu klientów jednocześnie.

- Anglojęzyczna aplikacja - wszyscy dostawcy systemów bezabonamentowych opierają się o aplikacje w języku chińskim i angielskim. Jeśli otrzymasz dostęp w języku polskim, to przetłumaczone będą wyłącznie podstawowe komunikaty. Czy nie wolałbyś korzystać z systemu, który jest w całości polski?

- Brak ochrony danych osobowych - chińskie serwery działają bez żadnych zabezpieczeń a ochrona danych osobowych w tym kraju nie istnieje. Chyba nie chciałbyś, aby ktoś miał dostęp do Twojego loginu, haseł czy wszystkich danych z pojazdu? Proponujemy Ci rozwiązanie oparte o serwery umieszczone w UE, zgodne z RODO i z pełną gwarancją bezpieczeństwa.