Bądź gotowy na e-TOLL - skorzystaj z certyfikowanych urządzeń GPSneo.pl1. października 2021 roku dotychczasowy system poboru opłat za korzystanie z dróg krajowych i autostrad viaTOLL został zastąpiony przez e-TOLL. Obowiązek korzystania z e-TOLL przy uiszczaniu należności za przejazd obejmuje pojazdy o masie całkowitej pow. 3,5 tony oraz autobusy.

viaTOLL - system bazujący na bramkach - zostanie zastąpiony przez eTOLL, który działa w oparciu o geolokalizację GPS.

Niedostosowanie się do zmian grozi mandatem w wysokości 1 500 zł za każdy przypadek. Zachęcamy do zapoznania się z certyfikowanym systemem GPSneo.pl, który nie tylko zagwarantuje Państwu zgodność z nowymi przepisami, ale i zapewni nowoczesny nadzór nad flotą.

System z rządowym certyfikatem dopuszczenia do eTOLL

Zgodnie z prawem, tylko urządzenia z odpowiednim certyfikatem rządowym można wykorzystać do rozliczeń eTOLL.

Miło nam poinformować, że nasz system GPSneo.pl otrzymał certyfikat Krajowej Administracji Skarbowej - operatora eTOLL - który dopuszcza nasze urządzenia do obsługi eTOLL. Dzięki temu decydując się na zakup zyskujecie Państwo gwarancję, że otrzymacie urządzenie w pełni kompatybilne z systemem eTOLL.

Certyfikat

Zobacz certyfikat eTOLL dla systemu GPSneo.pl

Certyfikowany system GPSneo.pl do rozliczania opłat eTOLL

Dlaczego warto przygotować się na nowy system poboru opłat e-TOLL z GPSneo.plGPSneo.pl - urządzenia GPS do obsługi e-TOLL z certyfikatem

Certyfikacja e-TOLL
Nasze urządzenia spełniają wszystkie wymogi e-TOLL, w tym precyzyjne wysyłanie lokalizacji co 5 sekund i kompatybilność z systemem EGNOS.


GPSneo.pl - niezawodne urządzenia GPS kompatybilne z e-TOLL

Niezawodność
Urządzenia GPSneo.pl są oparte o najwyższej klasy komponenty, które gwarantują Ci stabilność pracy i pewność, że system będzie działać prawidłowo.


GPSneo.pl - polski system e-TOLL z gwarancją niezawodności

Polski system
System GPSneo.pl to polski system, który jest w całości stworzony i zarządzany przez nasz zespół informatyków.


GPSneo.pl - profesjonalny i bezpieczny system kompatybilny z e-TOLL

Doświadczenie
Istniejemy na rynku od 20 lat i z naszych usług skorzystało już ponad 50 tysięcy klientów. Gwarantujemy duże doświadczenie i znajomość branży transportowej.


GPSneo.pl - gwarancja rozwoju - system e-TOLL

Bezpieczeństwo danych
Nasze serwery znajdują się w UE i zapewniają najwyższy poziom ochrony danych osobowych.

GPSneo.pl

Stały rozwój
Gwarantujemy stały rozwój naszych usług i dostosowywanie ich do aktualnych zmian w prawie. U nas kupujesz urządzenie na lata!

Wdrożenie systemu e-TOLL w 24 godziny i 500 zł oszczędności

System GPSneo.pl podlega uldze podatkowej na wyposażenie pojazdów w e-TOLL. Ulga umożliwia odliczenie od dochodu z działalności gospodarczej wszystkich wydatków związanych z e-TOLL do kwoty 500 zł.

Oznacza to, że sprzęt do obsługi systemu e-TOLL oraz ponad 12 miesięcy obsługi zyskujesz GRATIS!

Zapraszamy do naszego sklepu, w którym w kilka minut dokonasz zakupu urządzenia i wybierzesz plan dostosowany do swoich potrzeb. Gwarantujemy dostawę sprzętu i aktywację systemu w 24 godziny od daty złożenia zamówienia!

Pełne wsparcie techniczne i pomoc we wdrożeniu e-TOLL

Zdajemy sobie sprawę, że aktywacja usługi e-TOLL jest skomplikowana i wymaga wykonania wielu czynności w systemie Krajowej Administracjo Skarbowej. Pomożemy Ci w tym procesie! Decydując się na wybór systemu GPSneo.pl zyskujesz pełny pakiet wsparcia:

- przydzielimy Ci dedykowanego opiekuna handlowo-technicznego, - zapewnimy pomoc na etapie instalacji urządzenia, - przeprowadzimy Cię przez cały proces rejestracji e-TOLL dla Twojej firmy.

Jeśli nie czujesz się osobą techniczną, to możemy połączyć się z Twoim komputerem i wykonać cały proces za Ciebie! Dzięki temu już w dniu dostawy urządzenia możesz zacząć korzystać z e-TOLL.

Polski system geolokalizacji pojazdów - nie tylko E-TOLL

GPSneo.pl to nie tylko system do rozliczania opłat drogowych E-TOLL, ale również profesjonalne rozwiązanie do geolokalizacji pojazdów. Najważniejsze zalety GPSneo.pl to:


GPSneo.pl - lokalizacja wszystkich pojazdów online

Lokalizacja wszystkich pojazdów ONLINE
Po zalogowaniu się do systemu w szybki sposób zobaczysz lokalizację wszystkich swoich pojazdów na mapie oraz wszystkie informacje z tym związane: prędkość, kierunek poruszania się, stan podłączonych urządzeń i czujników (opcjonalnie).


GPSneo.pl - dostęp do historii przejazdów

Dostęp do historii przejazdów
Dane przekazywane z pojazdów są zapisywane na naszym serwerze, dzięki czemu możesz je w dowolnym momencie odtworzyć. Odtwarzana trasa jest w pełni animowana - system automatycznie będzie rysował trasę pozostawiając kolorowy ślad oraz prezentując najważniejsze informacje: dane adresowe, prędkość, przejechany dystans itd..


GPSneo.pl - możliwość definiowania obszarów i stref

Możliwość definiowania obszarów i stref
System GPSneo.pl pozwala na tworzenie swego rodzaju "wirtualnych ogrodzeń", po wjeździe lub wyjeździe z których otrzymasz odpowiednie powiadomienie. Dzięki strefom i obszarom uzyskasz profesjonalny nadzór nad swoją flotą i natychmiastową informację w przypadku kradzieży lub nieautoryzowanego przejazdu.


GPSneo.pl - system powiadomień alarmowych

System powiadomień alarmowych
System GPSneo.pl wyśle Ci wybrane powiadomienie (SMS, e-mail lub komunikat głosowy) po wjeździe lub wyjeździe z danego obszaru. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoje pojazdy poruszają się zgodnie z przeznaczeniem a kierowcy wykonują swoje obowiązki.


GPSneo.pl - rozbudowany system raportów

Rozbudowany system raportów
Zdajemy sobie sprawę, że nikt nie ma czasu na śledzenie pojazdów przez całą dobę, dlatego przygotowaliśmy rozbudowany system raportów, który pozwoli Ci na uzyskanie informacji o pojazdach z wybranego przedziału czasowego. Do Twoje dyspozycji pozostają m.in. raport trasy, obszarów, postojów, karty pojazdu.

GPSneo.pl - system oparty o niezwykle dokładne mapy HERE

System oparty o niezwykle dokładne mapy HERE
Posiadamy status dewelopera map HERE, dzięki czemu nasz system zawsze zawiera najdokładniejsze, w pełni aktualne mapy. W odróżnieniu od wielu innych aplikacji nie korzystamy z ogólnodostępnych, czy bezpłatnych map, ponieważ zależy nam na tym, aby system GPSneo.pl był dokładny i działał stabilnie.

Nasze urządzenia

GPSneo.pl - model PRO - najlepsze rozwiązanie e-TOLL w ekonomicznej cenie

Model GPSproETOLL - najlepsze rozwiązanie
w ekonomicznej cenie

Cena tylko: 97,00 zł

Pakiet PRO [ZSL] zawiera:

- Lokalizator GPS
- System opłat E-TOLL
- Gwarancja dostępności urządzenia
- Dostawa w 24 godziny
- Pakiet wsparcia technicznegoZAMÓW
GPSneo.pl - model PRO - najlepsze rozwiązanie e-TOLL w ekonomicznej cenie

Model GPSproETOLL - wersja pod zapalniczkę - najlepsze rozwiązanie w ekonomicznej cenie

Cena tylko: 177,00 zł

Pakiet PRO [OBU] zawiera:

- Lokalizator GPS
- System opłat E-TOLL
- Gwarancja dostępności urządzenia
- Dostawa w 24 godziny
- Pakiet wsparcia technicznego
Banalnie prosty montaż - wystarczy podłączyć
urządzenie do gniazda zapalniczki 12/24 V


ZAMÓW